Camaieu

Lista miast, w których znajdziecie markę Camaieu

Informacje o marce Camaieu

Historia marki Camaieu zaczyna się we Francji, w roku 1984. Powstała dzięki duetowi Jean Pierre Torck i Jean Duforest. Stworzyli oni markę odzieżową dla kobiet, która miała spełniać wszystkie kobiece oczekiwania. Marka ta skupiła się na produktach dla kobiet w wieku od 20 do 40 lat. Marka Camaieu stała się bardzo lubiana a jej zasięg rozszerzył się za granicę, do Belgi, Holandii, Hiszpanii, Szwajcarii. Firma zaczęła się rozwijać. Aktualnie Camaieu posiada wspaniałą opinię dzięki cudownych i aktualnym kolekcjom ubrań, z którymi przychodzi na rynek każdego sezonu. W chwili obecnej Camaieu sprzedaje swe produkty w wielu krajach Europy, np. w Polsce, Czechach, Hiszpanii, Rosji, Włoszech itd.

Camaieu do swojego asortymentu włącza koszulki, bluzki, bolerka, tuniki, swetry, spodnie, dżinsy, spódnice, sukienki, płaszczyki i szeroką gamę dodatków.

Kup produkty marki Camaieu a będziesz olśniewać. Marka Camaieu jest właśnie dla Ciebie. Tylko z nią będziesz czuć się fantastycznie, a to dzięki perfekcyjnym krojom, przyjemnym materiałom z których produkty są wykonane.

Produkty tej marki dostaniesz w firmowych sklepach Camaieu.

Aby nasza strona internetowa była jak najlepsza i bezpieczna, używamy pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażacie zgodę na ich używanie.