Factory Warszawa Ursus Pl. Czerwca 1976, 02-495 Warszawa


Web:
Tel: (22) 478-22-70

Więcej informacji o Factory Warszawa Ursus

Centrum handlowe Factory Ursus otwarto w 2002 roku na Ursusie – dzielnicy Warszawy. Było to pierwsze centrum Outlet w Polsce. Na powierzchni 8650 m2 znajduje się około 80 sklepów krajowych i zagranicznych producentów Liu Jo, Desigual, Nike, Pepe Jeans, Calzedonia-Intimissimi czy Mango. Ludzie mający swój indywidualny styl znajdą tu coś dla siebie w atrakcyjnej cenie. Centrum popiera zasadę smart shoppingu, czyli sprytnych zakupów za niskie ceny.

Chwilę zapomnienia i wytchnienia zapewni znajdujące się na terenie centrum Empik Café czy restauracja Adi, gdzie zawsze znajdzie się coś na ząb. Również przygotowane place zabaw dla dzieci zapewnią im maximum wrażeń, a każdodzienne promocję przyciągną nawet najbardziej wymagających klientów. Dla klientów przed centrum znajduje się parking. Centrum handlowe Factory Ursus czynne jest od poniedziałku do soboty: 10:00 – 21:00; w niedziele w godzinach 10:00 – 20:00.

Filtr według alfabetu

wszystko0-9abcć defghch ij klł mnopqrsś tuvwx y z ź ż
Aby nasza strona internetowa była jak najlepsza i bezpieczna, używamy pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażacie zgodę na ich używanie.