Baťa

Lista miast, w których znajdziecie markę Baťa

Informacje o marce Baťa

Marka Bata znana jest na całym świecie. To czeska firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą obuwia i dodatków. Historia marki Bata jest datowana na rok 1894, gdy Tomasz Bata otworzył mały obuwniczy interes, z którego stworzył jedną z największych obuwniczych sieci na świecie. Na początku współwłaścicielami firmy było także jego rodzeństwo, a firma zatrudniała tylko 3 pracowników. W 1908 roku Tomasz Bata stał się jedynym właścicielem i zaczął budować prestiż marki, rozwijać jej działalność. W czasie I wojny światowej produkowała ta firma obuwie dla armii. W 1945 roku firma Bata była upaństwowiona a nazwa zmieniona została na Svit. Ale po upadku komunizmu, w 1991 roku wróciła na rynek ze swoją pierwszą, oryginalną nazwą. W Polsce jest to bardzo lubiana marka, bowiem oferuje wysokiej klasy obuwie i dodatki w rozumnych cenach.

Bata to buty dla kobiet i mężczyzn. W szerokim asortymencie znajdziemy też torebki, torby męskie, aktówki, walizki, portfele itd. Bata to bezpieczeństwo wygoda dla Twoich nóg połączona z wieloletnią tradycją i wysoką jakością.

Marka Bata dostępna jest w firmowych sklepach Bata.

Aby nasza strona internetowa była jak najlepsza i bezpieczna, używamy pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażacie zgodę na ich używanie.