Sony

Lista miast, w których znajdziecie markę Sony

Informacje o marce Sony

Sony jest głównym, światowym producentem elektroniki. Główna siedziba firmy Sony znajduje się w Tokio. Historia firmy zaczyna się w 1946 roku. Założyli ją dwa elektrotechnicy Masaru Ibuka i Akio Merita.

Sony jest jednym z głównych producentów konsoli gier. W 1994 roku wprowadziło na rynek PlayStation, później w 2000 roku następcę PlayStation2 i PlayStation3 w 2006 roku. Od 2005 roku Sony oferuje swym klientów kieszonkową konsolę PlayStation Portable.

Inne produkty marki Sony to na przykład telefony komórkowe, notebooki, telewizory, gry komputerowe, kamery video, aparaty cyfrowe, drukarki, odtwarzacze DVD, nagrywarki, Hi-Fi sprzęt, domowe kina, odtwarzacze MP3, nawigacje GPS, słuchawki, tusze do drukarek, baterie, fotoramki itd.

Produkty Sony znajdziesz w takich sklepach jak np. Saturn, Media Markt, Mix Electronics, Auchan, Real, Vobis, Avans, Euro RTV AGD itp.

Aby nasza strona internetowa była jak najlepsza i bezpieczna, używamy pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażacie zgodę na ich używanie.