Centrum handlowe Ferio Konin ul. Ogrodowa 31a, 62-571 Konin


Web:

Więcej informacji o Centrum handlowe Ferio Konin

Ferio to największe centrum handlowo – usługowe w Koninie, czwarte i największe centrum rodzinne w Polsce, zaprojektowane z myślą o wymagających klientach. Zlokalizowane jest w Starym Mieście przy trasie wylotowej na A2 z Konina, lokalizacja centrum jest bardzo korzystna dla zmotoryzowanych, dostaniemy się do niego szybko nawet w godzinach szczytu. W Ferio znajdują się największe marki światowe i rodzinne jak: Camaieu, Orsay, H&M czy Reserved oraz ponad 60 butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii i obuwia. Istnieją tu także punkty usługowe: biura podróży, operatorzy sieci komórkowych, czy kantory.

Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą i szerokim wnętrzem. Specjalny system klimatyzacji utrzymuje przyjemną, temperaturę wewnątrz, gdzie możemy o każdej porze roku czuć się komfortowo. Do dyspozycji klientów centrum zapewnia ponad 1000 miejsc w tym 48 strzeżonych.

Filtr według alfabetu

0-9 a b c ć d e f g h ch i j k l ł m n o p q r s ś t u v w x y z ź ż
Aby nasza strona internetowa była jak najlepsza i bezpieczna, używamy pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażacie zgodę na ich używanie.